Дріп тіпи

Топ продажів
Дріп тіп 510 "Flat" акриловий Black
Вибір Cloudfall
Дріп тіп 510 Joyetech eGo AIO Clear
Дріп тіп 510 Joyetech eGo AIO Clear

20.00 грн

Топ продажів
Дріп тіп 510 Joyetech eGo AIO Black
Дріп тіп 510 Joyetech eGo AIO Black

20.00 грн

Дріп тіп 810 Vandy Vape Resin Blue

110.00 грн

Дріп тіп Berserker V2 MTL 510 Silver

130.00 грн

Дріп тіп 810 Vandy Vape Resin Red

110.00 грн

Дріп тіп 510 "Flat" акриловий Clear

20.00 грн

Дріп тіп 510 пластиковий Black

15.00 грн

Дріп тіп 510 пластиковий Clear

15.00 грн

Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)

Дріп тіпи

Електронні сигарети настільки щільно увійшли в повсякденне життя величезного числа людей, що сьогодні ніхто не дивується величезній різноманітності пристроїв, що дозволяють випускати густі клуби ароматної пари. Причому, ця різноманітність стала настільки широкою, що вже визначити, який саме пристрій тримає в руці той чи інший користувач стає все складніше. Існують при цьому ще й додаткові аксесуари, що дозволяють змінювати штатну компоновку девайсів, надаючи їм оригінальний зовнішній вигляд, попутно наділяючи їх новими властивостями. Одними з таких аксесуарів є дріп-типи або мундштуки.

Що таке дріп-тип і для чого він потрібен?

Взагалі, дріп-тип можна назвати одним з найменш помітних елементів в конструкції будь-якої електронної сигарети, при цьому недооцінювати його важливість точно не варто. Адже саме цей елемент служить в якості мундштука, за яким розігріта до стану пари рідина надходить з випарної камери в ротову порожнину користувача. Причому, від розміру, матеріалу і форми мундштука в даному випадку можуть прямо залежати окремі характеристики вдихуваної пари.

Наприклад, довші дріп-типи подовжують канал надходження пари, встигаючи охолоджувати її і робити більш прохолодною, короткі і широкі - навпаки, зберігають пару теплою, даючи при цьому можливість отримати найбільший її обсяг. Зустрічаються навіть дуже довгі вироби, призначені в основному для баків з тугою сигаретною затяжкою, які не тільки максимально охолоджують пару, але ще і дозволяють надати процесу вейпінга якусь особливу естетику.

Втім, є у дріп-типів і інші особливості. Так, досвідчені користувачі знають, що вейпінг на морозі просто немислимий при використанні штатних металевих дріп-типів, яким комплектуються різноманітні баки, а тому на зимовий час вони намагаються придбати відповідний за форматом мундштук, виконаний з матеріалу, до якого не будуть примерзати губи, наприклад, з акрилу або пластику.

Нарешті, не варто забувати і про такий важливий момент, як стилізація девайса. Багато вейперів сьогодні підбирають дріп-типи в тон корпусу пристрою або навіть відповідно до кольору рідини в баку, намагаючись таким чином створити власні унікальні і досить гармонійні сетапи.

Якими бувають дріп-типи

Взагалі, на ринку сьогодні представлена ​​величезна різноманітність мундштуків для електронних сигарет самого різного формату, при цьому вони можуть відрізнятися один від одного по самих різних параметрах:

 • По довжині - від коротких до найдовших;
 • За наявністю радіатора - з охолоджувальною проставкой або без неї;
 • За товщиною - тонкі і широкі;
 • За дизайном і колірному виконанню;
 • За типом кріплення - різьбові, 810, 510.

Але найбільша різноманітність представлено саме з точки зору матеріалу, з якого виготовлено виріб. Так, сьогодні дріп-типи виробляють з:

 • Нержавіючої сталі;
 • алюмінію;
 • акрилу;
 • пластика;
 • карбону;
 • кераміки;
 • Скла та інших матеріалів.