Дріп тіпи

Топ продажів
Дріп тіп 510 алюмінієвий Black
Вибір Cloudfall
Дріп тіп 810 Vandy Vape Resin Yellow
Дріп тіп 810 Vandy Vape Resin Yellow

110.00 грн

Дріп тіп 810 Vandy Vape Resin Blue

110.00 грн

Дріп тіп 810 Vandy Vape Resin Red

110.00 грн

Топ продажів
Дріп тіп 510 Joyetech eGo AIO Black
Дріп тіп 510 Joyetech eGo AIO Black

20.00 грн

Дріп тіп Berserker V2 MTL 510 Silver

130.00 грн

Дріп тіп 510 Joyetech eGo AIO Clear

20.00 грн

Дріп тіп 510 пластиковий Black

15.00 грн

Дріп тіп 510 "Flat" акриловий Clear

20.00 грн

Дріп тіп 510 пластиковий Clear

15.00 грн

Дріп тіп 510 силіконовий Black

10.00 грн

Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)

Дріп тіпи

Дріп тіп 510 і 810 - мундштуки, що встановлюються в атомайзери. Це знімні насадки, що відрізняються за типом коннектора, формою та матеріалом. У vape shop «CloudFall» представлені різноманітні вироби. Тому Ви можете вибрати якісний аксесуар для електронної сигарети, виходячи з його параметрів і зовнішнього оформлення!

Що таке дріп тіп для атомайзера?

Це важливий складовий елемент електронної сигарети. Він фіксується на атомайзери та забезпечує хорошу посадку. Від того, яка насадка обрана, залежать відчуття від паріння. Наприклад, цінителям кальянної затяжки підходять широкі моделі. А ось любителям сигаретної тяги подобаються вузькі насадки. Все залежить від індивідуальних переваг.

510, 810 дріп тіп - зручні і легкі в застосуванні аксесуари. У них передбачені різні коннектори. При здійсненні покупки потрібно звертати увагу на такий момент. Тоді виріб буде відповідати параметрам пристрою для паріння. Дріп тіп одночасно виконує дві функції. Перша - через канал всередину надходить рідина для заправки електронних сигарет. Друга - функція мундштука. Додатково красивий виріб ефектно виділяє вейпера серед інших парильщиків.

Види дріптіпів та мундштуків для електронних сигарет

Вейп-індустрія активно розвивається. Тому електронний мундштук представлений багатьма видами. При виготовленні такого аксесуара використовується нержавіюча сталь, пластик, скло. Залежно від конструкції, дріп тіпи поділяються на кілька видів:

  • прямі - насадки циліндричної форми (завужені або розширені);
  • трубчасті - вироби представляють собою витягнуті трубки, згинаються ближче до кінця;
  • шарнірні - аксесуари, які мають рухливий верх. При їх використанні ширяння перетворюється в цікавий процес. Щоб розташувати мундштук в зручному положенні, потрібно просто повернути насадку.

Гландочесалка - затребуваний вид продукції, що відрізняється унікальним дизайнерським оформленням. Такий аксесуар (довжина близько 50 мм) виготовляється з титану і ретельно відшліфовується. У ньому передбачаються радіаторні кільця, завдяки яким виріб швидко остигає.

Де купити drip tip в Україні?

В інтернет-магазині продаж електронних мундштуків здійснюється за низькою ціною. Ми забезпечуємо доставку продукції в усі міста України: Київ, Харків та інші населені пункти. У вейп шопі «CloudFall» Ви знайдете дріп тіпи, виготовлені з акрилу, кераміки, стали, міді. Вони відрізняються конструктивними особливостями і дизайном. Виберіть функціональний аксесуар та насолоджуйтеся парінням!