Про магазин

«CloudFall» - інтернет-магазин, що спеціалізується на продажі якісних товарів для вейпінгу. Ми працюємо на ринку з 2015 року. За цей час у нас з'явилася величезна база клієнтів і безліч позитивних відгуків. Ми постійно поповнюємо каталог новинками і формуємо асортимент на підставі очікувань користувачів.

Величезна колекція товарів для вейпінгу

Це перевага, яку високо оцінюють покупці. Вони обирають електронні сигарети, стартові набори, рідини для вейпа та ароматизатори. Також у нас представлено все необхідне для самозамесі, комплектуючі та аксесуари. Ми співпрацюємо зі світовими виробниками і гарантуємо якість товарів. Консультанти завжди приходять на допомогу, якщо покупець не може самостійно зробити вибір!

У чому наші переваги?

«CloudFall» - вейп-шоп, в якому представлена ​​продукція в різних цінових категоріях. Ми завжди враховуємо побажання клієнтів і даруємо знижки. Фундаментальними принципами нашої роботи є:

  • Висока якість - електронні сигарети експлуатуються протягом довгого часу. Рідини для вейпа і ароматизатори виготовлені з безпечних компонентів. Комплектуючі та аксесуари відповідають жорстким стандартам.
  • Швидка доставка - замовлення обробляються в найкоротші терміни. Товари доставляються в будь-який куточок України. При бажанні можна самостійно забрати товар з львівського офісу.
  • Розумна цінова політика - ми напряму співпрацюємо з виробниками товарів для вейпінгу. Для постійних клієнтів діє програма лояльності «Бонусні бали». Це економія коштів.
  • Максимальна зручність для покупців: продукція розділена на окремі категорії, на сайті передбачений фільтр, можна скористатися калькулятором самозамесу та намотки спіралі.
  • Всестороння підтримка клієнтів - з нами можна зв'язатися зручним способом: по телефону, по Skype, поштою. Також передбачена спеціальна форма зв'язку.

Що Ви у нас знайдете?

На вас чекають консультації, допомога у виборі електронних сигарет і оригінальні продукти від світових виробників. Ми пропонуємо покупцям кращі товари для вейпінгу і гарантуємо якість. Наша компанія не зупиняється на досягнутих результатах. Ми робимо все можливе, щоб покупці залишалися задоволені рівнем сервісу і отримували задоволення від паріння!