Швидка відправка в день замовлення При оформленні замовлення до 14:00 - ми відправляємо посилку в той же день
Програма лояльності "Бонусні бали" Отримуйте винагороду до 10% від суми покупок на персональний бонусний рахунок
Консультанти з великим досвідом паріння Відповімо на всі питання та допоможемо визначитися з вибором від новачків до професіоналів

Вейп шоп Cloudfall

Трохи більше 10 років знадобилося електронним сигаретам, щоб захопити світ і перевернути свідомість величезного числа курців, подарувавши їм менш небезпечну альтернативу тютюну. І тренд на вживання ароматної водяної пари замість їдкого, насиченого канцерогенами і смолою сигаретного диму поширився настільки швидко, що зараз вже складно сказати, коли саме перші електронні сигарети з'явилися на українському ринку.

Як би там не було, але сьогодні вейп-індустрія в Україні переживає розквіт і знаходиться в тій же стадії розвитку, що і в інших країнах світу. Більш того, все більша кількість вітчизняних курців відмовляються від згубної звички паління, переходячи на використання в чомусь продвинутих, вельми технологічних і, безумовно, менш небезпечних для здоров'я електронних сигарет.

Інтернет-магазин Cloudfall - все, що потрібно для комфортного вейпінгу

Вейп шоп Cloudfall став одним з тих острівців, де будь-який покупець може отримати все необхідне для вейпінгу в одному місці. В онлайн-каталозі компанії на даний момент представлена ​​величезна різноманітність вейп-пристроїв на будь-який смак і гаманець, починаючи від складних електронних модів і атомайзерів різного формату, закінчуючи аксесуарами, зарядними пристроями, елементами живлення та витратними матеріалами.

Ключова місія Cloudfall - надати споживачеві альтернативу традиційним сигаретам. І електронні девайси ідеально підходять для вирішення цього завдання, адже вони вже допомогли і продовжують допомагати мільйонам курців позбутися шкідливої ​​звички або хоча б замінити її тим, що приносить значно менше шкоди здоров'ю.

Які переваги пропонують електронні сигарети

Електронна сигарета в традиційному її розумінні - це пристрій з акумулятором і випарником, здатним нагріти спеціальну суміш з простих і нешкідливих для організму гліцерину та пропіленгліколю, до яких додано трохи ароматизаторів і нікотину, в пару. І ця пара насичена не тільки смаком і запахом, але і частинками алкалоїду, до якого курець звикає при вживанні тютюну. Іншими словами, електронні сигарети допомагають замінити звичну для курця церемонію на більш нешкідливий процес, продовжуючи насичувати організм нікотином, але виключаючи з нього небезпечний вплив смол, продуктів горіння, шкідливих хімічних сполук і отрут і речовин, що провокують розвиток онкологічних захворювань.

Основні ж переваги вейпінгу виглядають досить просто:

 • Це зручно - електронну сигарету можна брати з собою куди завгодно, а використовувати її можна з мінімальними обмеженнями, оскільки вона не виробляє їдкого диму, що осідає на всіх поверхнях і негативно впливає на здоров'я оточуючих;
 • Це ефективно - завдяки наявності нікотину в рідинах для вейпа, а також можливості регулювати його концентрацію, домагаючись поступового зниження, користувач може з часом звести вживання цього алкалоїду до мінімальних значень або навіть повністю відмовитися від нього;
 • Це безпечно - при вдиханні пари від електронної сигарети, в організм людини не потрапляють всі ті хімічні речовини, які містяться в складі тютюнового диму;
 • Це естетично - вейпінг не провокує задишку, не призводить до утворення жовтого нальоту на зубах і пальцях, не чинить дихання смердючим і не заважає оточуючим;
 • Це доступно - а ще використання електронних сигарет, як показує практика, забирає мінімальну кількість грошей з бюджету, оскільки потрібно лише раз витратитися на пристрій, який прослужить кілька років, а згодом купувати лише деякі витратні матеріали і рідини.

Купити вейп - змінити життя

На сьогоднішній день багато людей вже перестали сприймати електронні сигарети виключно як новомодні гаджети, що привертають увагу одним тільки своїм форм-фактором. Тим більше, що світ вейпінгу продовжує динамічно змінюватися, а тому сотні виробників давно готові запропонувати споживачеві величезний вибір пристроїв самого різного плану, як по технічній начинці, так і по експлуатаційним можливостям. Тобто, вейпер тепер може вибирати між величезними, високопродуктивними блоками і компактними, зручними та комфортними міні-пристроями, що пропонують максимальний ефект при мінімальній кількості пари. Більш того, більшість людей сьогодні сприймають вейпінг саме як ефективний спосіб відмови від паління, не зводячи його в абсолют і не роблячи своїм обов'язковим ритуалом, намагаючись, перш за все, покінчити з тим, що повільно знищує їх здоров'я.

Чому саме Cloudfall

Команда вейп шопа Cloudfall багато років працює на ринку електронних сигарет України, напрацювавши за цей період величезний досвід в справі підбору безпечних, ефективних, надійних, продуктивних, практичних, функціональних і максимально зручних девайсів і аксесуарів до них. Кожен раз, підбираючи ті чи інші пристрої для їх поставок, наші фахівці орієнтуються на цілий комплекс ключових показників:

 • Доступна ціна;
 • Відповідність всім нормам безпеки;
 • Гідна якість виконання;
 • Надійність і безпека;
 • Сучасний підхід до формування екосистеми (наявність великого вибору сумісних пристроїв, витратних матеріалів та змінних елементів);
 • Гарантія працездатності та відсутність прихованих технічних проблем.

Кваліфікована допомога у виборі

Спираючись на багаторічний досвід роботи і знання, отримані в своїй професійній сфері, фахівці Інтернет-магазину Cloudfall завжди готові допомогти у виборі найбільш оптимального пристрою під ті чи інші завдання, не ставлячи перед собою мету - продати якомога більше і якомога дорожче. Головна наша мета - задоволений і лояльний покупець, який неодмінно повернеться ще, щоб поповнити запаси рідини або обзавестися чимось новим, якщо його смаки та інтереси з часом зміняться. Саме цим керується компанія, формуючи асортимент продукції, представленої в каталозі магазина.

Важливо розуміти, що вибір електронної сигарети - це завдання, вирішити яке можна, орієнтуючись на окремі переваги та особливості. Електронні сигарети при цьому можуть відрізнятися:

 • За потужністю;
 • За функціоналом;
 • За габаритами і вагою;
 • За принципом роботи;
 • За зручністю і комфортом в експлуатації;
 • За показниками автономності роботи;
 • За зовнішнім виглядом, а також по ряду інших параметрів.

Головне при виборі пристрою і супутніх товарів для нас - максимальне задоволення потреб кожного конкретного покупця. Саме з цієї причини ми вибрали формат не сухої подачі товарів як є, а підготували для всіх охочих пізнавальний блог про вейпінг, який містить великий перелік корисних і повчальних матеріалів про те:

 • Як кинути палити за допомогою вейпа;
 • Як вибрати пристрій;
 • Як підібрати рідину для електронних сигарет;
 • Як працює вейп;
 • Як правильно використовувати електронну сигарету і доглядати за нею;
 • Як створити рідину для вейпа своїми руками і багато іншого.

Великий асортимент електронних сигарет, рідин і аксесуарів до них

Нарешті, каталог магазину складено таким чином, щоб будь-який покупець міг знайти все необхідне для вейпінгу в одному місці. Простіше кажучи, купивши мод, pod-систему або стартовий набір, вам не доведеться шукати в інших місцях рідини, випарники, вату, койли та інші товари - все це можна підібрати відразу ж. Сьогодні Cloudfall пропонує великий вибір:

 • Електронних сигарет - бокс-моди, механічні моди, pod-системи, стартові набори, сквонк-моди та інше;
 • Атомайзери - баки (обслуговувані та на змінних випарниках), дріп-атомайзери, бако-дріпки і інші;
 • Рідин - звичайні, преміальні, на сольовому і органічному нікотині, різної міцності і найрізноманітніших смаків;
 • Все для самозамісу - готові бази, гліцерин, пропіленгліколь, нікотин, ароматизатори і тара;
 • Все для обслуговування - дріт, готові спіралі, органічна бавовна, омметри, інструменти;
 • Аксесуарів - зарядні пристрої, акумулятори, футляри, дріп-типи.